Запуск таргетованої реклами:як не помилитися з вибором цілі?

Отримайте повну інформацію про інструменти інтернет-маркетингу завдяки навчанню з UGROЇDY

*Таргетована реклама ("Targeted" - ціль, та "advertising" - реклама) — це платний інструмент інтернет-маркетингу за допомогою платформи Meta (технологічна компанія з продуктами Facebook, Instagram, WhatsApp), де використовуються методи та налаштування пошуку ЦА відповідно до заданих параметрів (характеристики, інтереси, потреби в товарах і послугах).

Таргетована реклама корисна тим, що маючи широкий функціонал у виборі аудиторії та цілей рекламних оголошень, ви легко будуєте відносини з клієнтками та клієнтами в автоматичному режимі. Трохи згодом підготуємо огляд кожної з платформ інтернет-маркетингу та розкажемо про функціонал, щоб за потреби, вам було простіше розібратися самостійно.
Основні цілі оголошень таргету: трафік, конверсії, ліди, просування, охоплення, упізнаваність бренду а ін.Місця розміщення таргетованої реклами: Instagram та Facebook (стрічка новин, розровідь, месенджер, Reels).

Бізнес кабінет Ads Manager

Перше на що слід звернути увагу при запускі реклами - бізнес кабінет Ads Manager. Лінк на рекламний кабінет тут. Створення рекламних кампаній та оголошень завжди слід роботи в бізнес кабінеті. Чому говоримо далі. Ви помічали у вашому акаунті інсти чи фб кнопку «Просувати допис» під постами? І можливо навіть запускали рекламу в такий спосіб, виділивши 5-10 баксів бюджету.
Звісно у вас могли бути незначні результати, але якщо ви плануєте використовувати таргетовану рекламу як інструмент продажу, продумавши або замовивши стратегію, кнопка «Просувати допис» вам не допоможе. Спробувати погратися на власні кошти так, але не чекайте великих результатів. Таргет штука проста, але зі своїми складнощами. А ще купрю можливостей, серед яких вибір цілей рекламної кампанії.

Цілі таргету

1. Упізнаваність. Реклама демонструється тим, хто з більшою вірогідністю запам’ятає її та вашу компанію/бренд. Ціль упізнаваність підходить для великого охоплення, позіціонування бренду, перегляду інформаційних відео та для інформованості про розташування закладу, якщо ви працюєте офлайн. 2. Трафік. Допоможе спрямувати цільову авдиторію у певному місці. Сайт. Інстаргам чи фейсбук. Отримати дзвінки потенційних клієнток і клієнтів та повідомлення у месенджер. 3. Взаємодії. Отримайте більше коментарів, повідомлень чи переглядів відео. Підходить для отримання конверсій, взаємодій з дописами, переглядів відео. 4. Ліди. Зверніть увагу на наголос, щоб не вийшло Ліди, а то був кумедний запит на отримання Ліди. Добре, годі жартів. Продовжуємо розбиратися з лідами. Ціль допоможе отримати більше інформації про потенційну авдиторію, зібрати базу та сегментувати її для подальшої співпраці. 5. Просування додатку. Допоможе знайти нових користувачок і користувачів, які встановлять додаток та будуть ним користуватися. 6. Продажі. Остання ціль допоможе знайти людей, які придбають ваш товар або замовлять послугу.

Illustration

Хочу щоб ви звернули увагу, як саме побудована структура цілей. Спочатку знайомство, потім трафік, далі спілкування, потім будуємо відносини та перші розмови. І тільки остання ціль «продажі». Замислювалися чому саме так?
Відносини будуються поступово, як будь-які стосунки у приватному житті. Якщо це тривалі стосунки, звісно. Поступова лояльність клієнток і клієнтів. Продавати «в лоб» звісно можно, але це буде разовий продаж, а не постійні клієнтські відносини. Тому краще будувати відносини з авдиторією з повагою до її бажань та потреб.
Перед вами майже готова стратегія продажу. Якщо ви її зрозумієте вам буде значно простіше розвивати власну справу та масштабувати бізнес.
Якщо працювати самостійно над запуском таргету - не ваш варіант, звертайтеся до нас та отримайте повноцінну стратегію, комплексний таргет з підготовкою контенту та чіткими цілями на результат.

Давай працювати разом

Розкажи про свій проєкт тут або приходь навчатися

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Illustration